İnci Taneleri’nde Azem gördükleri karşısında şoka uğradı! Dilber hastanelik oldu

MUSA CAN ÇAYAN- Başrollerini Yılmaz Erdoğan ve Hazar Ergüçlü’nün paylaştığı, kadrosunda Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan, Rıza Kocaoğlu’nun yer aldığı ‘İnci Taneleri’ dizisi yeni bölümüyle ekranlara geldi. Diziden öne çıkanlar şu şekilde:

‘İNCİ TANELERİ’ SON BÖLÜM

DİLBER, AZEM’İN YANINDA

Sabah olduğunda Piraya, Azem’i arayarak seminere katılıp katılmayacağını sordu. Azem program için hazırlanırken yanına Dilber geldi. Poşetteki kuş lokumlarını görünce Dilber kendini tutamayarak bir iki tane aldı. Azem’in Özgür için aldığını öğrenince lokum kursağında kaldı.

PİRAYE’NİN AZEM’E İLGİSİ ARTTI – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

CİHAN’DAN ‘DÜĞÜN’ PLANI

Cihan, Nusret’e yapılanlar nedeniyle Sırat’a rest çektikten sonra Sırat’ın başka birisine yol verdiğini ve onlar tarafından silahlı saldırıya uğradını öğrendi. Necmi mahallede Kaynak’ın geniş önlem aldığını söyledi. Cihan da düğün arabası gibi arabalarını süsleyerek kontrol noktalarından geçti. Kaynak yakalandıktan sonra her şeyi itiraf etti.

‘BANA BİRAZ AYIP OLMUYOR MU ABİ?’

Dilber haberlerde gördüğü Azem ve Piraye’den sonra Azem’den şüphe etmeye başladı. Cihan’ı da (Özgür’) yeni bulduğu için onu darlamak istemediğinden Kasım’ın yanına geldi. Azem’in yaptıklarından duyduğu rahatsızlığı dile getiren Dilber, ‘Bana biraz ayıp olmuyor mu abi?’ dedi.

‘HABERİ YOK AMA BANA ÇOK AŞIK’ – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

AZEM, TAYFUN’U SAKİNLEŞTİRDİ

Azem katıldığı seminer sonrası Piraye ile konuşurken Tayfun’un çok içtiği için bağırarak etrafı rahatsız ettiğini gördü. Tayfun’la yakından ilgilenen Azem onun sakinleşmesini sağladı. Azem’in Tayfun’a etkisi Piraye’nin gözünden kaçmadı. Tayfun odasına gittikten sonra Piraye yanına gelerek Azem’e bunu nasıl başardığını sordu. Azem de bir şiir söylediğini, şiirin ona derdini sorduğunu, onun da biraz ağladıktan sonra odasına gittiğini ifade etti. Piraye cevap verdi mi diye sorunca Azem sorması yetti cevabını verdi.

Hep bir duvar var aramızda
Dışımızdaki her şeyi temsil eden
Bitişik nizam hayatlarımızda
Hem dışarıdayız hem içeride
Birimizin kalbi diğerinin bir duvar ötesinde

CİHAN’IN YENİ PLANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

CİHAN İLE ELİF YEMEĞE ÇIKTI

Cihan vurulduktan sonra onu tedavi eden Elif doktoru bir türlü unutamıyordu. Sosyal medya hesabından yazsa da cevap alamayınca Necmi’ye hasta numarası yaptırarak hastaneye gittiler. Elif’in numarasını aldıktan sonra beraber yemeğe çıkmaya ikna etti. Elif babasını sorunca Cihan duraksadı. Azem’in öz babası olmadığını söyledi.

SIRAT, CİHAN’IN MEKANINI BASTI

Cihan ve arkadaşları Kaynak’ı bulup dövdükten sonra Sırat’ın mekanının önüne bıraktığı anları anbean kaydetmiş, sosyal medya hesaplarından paylaşmışlardı. Sırat yapılan bu harekete bir müddet sessiz kaldıktan sonra Cihan’ın otoparkına adamlarıyla beraber geldi. Sayıca üstün olan Sırat’ın adamları Cihan’ın arkadaşlarına saldırdı. Cihan her şeyden habersiz Elif’le yemek yerken Necmi’den telefon geldi, Cihan’ı otoparka çağırdı. Cihan, Elif’in yanından ayrılmak zorunda kaldı.

‘GELİŞMEK LAZIM’

Dilber arkadaşı Yıldız’la dertleşirken Azem gibi donanımlı insanlarla vakit geçirmek için kendilerini geliştirmeleri gerektiği konusunda hemfikir oldu.

‘SENCE BİZ NEYİZ?’

Dilber günlerdir içini kemiren Azem’le ilgili düşüncelerini kendine ve ona söz verse de açmadan duramadı. Dilber ‘Sence biz neyiz?’ diye sordu. Azem ‘Vallaha biz bir şeylerin kurbanıyız ama neyin bilmiyorum.’ cevabını verdi. Azem giderken Dilber ‘Ama şunu bil..’ dedikten sonra devamını getiremedi. Azem gittikten sonra ‘Ben artık sensiz yaşayamam’ dedi ve gözyaşlarına engel olamadı.

DİLBER HASTANELİK OLDU

Zahir çok fazla alkol almış bir vaziyette Dilber’in yanına geldi. İlk önce cebinden çıkartığı yüzükle Dilber’e nikah tazeleme teklifinde bulundu. Dilber kabul etmedikten sonra onu taciz etmeye çalıştı. Azem otele geldiğinde kapıda ambulansın olduğu gördü. Merakla otelin içine girdiğinde Dilber’in darp edildiğini ve gözleri kapalı bir şekilde sedye ile hastaneye görüldüğünü gördü.

DİLBER ÖLDÜ MÜ? İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x