Bakan Güler’den, CHP’li Ağbaba’nın S-400 sorusuna olay cevap! Sosyal medyayı salladı!

Son dakika Yaşar Güler haberleri: Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonundaki Bakanlığının 2024 yılı bütçesinin görüşmelerinde milletvekillerinin eleştiri ve sorularını yanıtladığı sırada sosyal medyayı sallayan bir diyalog yaşandı.

‘S-400’LERİ NİYE KULLANMIYORSUNUZ?’

Rusya’dan temin edilen S-400 uzun menzilli hava savunma sistemleriyle ilgili bilgilendirme yapan Bakan Güler’e, CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’dan ilginç bir soru yönelterek, “S-400’leri niye kullanmıyorsunuz?” dedi.

‘BU ÇAMAŞIR MAKİNESİ Mİ?’

Bakan Güler’in Ağbaba’nın sorusuna verdiğiNereye kullanacağız, bu çamaşır makinesi mi? Lütfen, anlayıp anlamadığınız her konuda bir fikir yürütmek zorunda değilsiniz.” cevap sosyal medyayı salladı.

BAKAN GÜLER: İHTİYAÇ DUYDUĞUMUZ ANDA DÜĞMEYE BASARIZ

Rusya’dan temin edilen S-400 uzun menzilli hava savunma sistemlerine yönelik konuşma yapan Bakan Güler, “Bizler 7 gün 24 saat, 365 gün bu memleketin güvenliği için çalışıyoruz. S-400’ü alıp bir fabrikanın köşesine teslim edemeyiz. Böyle bir şey asla yok. S-400’e ihtiyaç duyduğumuz anda düğmeye bastığımızda, ne olduğunu merak edenlerin hepsi görür.” dedi.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x