Yılmaz Morgül’den müstehcen paylaşımlar yapan ‘Laz Kızı’na tepki!

2.sayfa programının bugün ki konuğu Yılmaz Morgül oldu. Morgül, programda magazin gündemini değerlendirdi.

Haklarında “kara para aklama”, “vergi kaçırma” gibi 4 ayrı suçtan tutuklu yargılanan fenomen isimler Dilan Polat ile eşi Engin Polat’ın yanı sıra, diğer fenomenleri de eleştiren ünlü isim “Psikoloji ve altyapısında korkak olan insanlar hiçbir şey olmamış gibi davranır” dedi.

TikTok’ta açtığı canlı yayınlar nedeniyle tepki çeken ‘Laz Kızı’ kullanıcı adlı G.D.’ye de değinen Yılmaz Morgül, şu açıklamayı yaptı:

“Ben Karadenizliyim çocuklar. Biz Rizeliyiz. Allah’ımıza çok şükürler olsun. Bartın’dan Zonguldak’a, Samsun’dan Giresun’a, Ordu’dan Trabzon’a, Rize’den Artvin’e, batısından doğusuna kadar bütün Karadeniz kadınları alnının teriyle çaylıklarda çalışırlar. Tarlalarda, fabrikalarda her yerde çalışırlar. Alın teriyle ekmeklerini kazanırlar. Bir tane sosyal medya fenomeni var, Laz Kızı. Bu ne rezalet ya! Esef duyuyorum. Seni kınıyorum. Bütün Karadeniz ve Anadolu kadınının ahlakına karşı bu kadını esefle kınamanızı rica ediyorum.

Ben seni değil Laz, insan olarak görmüyorum. Onu da bırak ağabeyciğim, bilmem nerelerini yavaş yavaş açıp da insanlardan para dilenen iğrenç bir kadın mahlukatı olarak görüyorum. Sen Türk kadınının yüz karasısın.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x