MÜSİAD Muğla, Genel İdare Kurulu toplantısına katıldı

MÜSİAD (Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği) 107. (GİK) Genel İdare Kurulu Karaman şubesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilirken, toplantıya MÜSİAD Muğla’da katıldı.

MÜSİAD Muğla Şube Başkanı Nevzat Aykaç, Teşkilattan sorumlu Başkan Yardımcısı Emin Koca, Sektör Kurulundan Sorumlu Başkan Yardımcısı Yunus Manav, Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tolga Şahansoy Karaman’da düzenlenen GİK toplantısına katıldı. Üç gün süren programda Eş Zamanlı Başkanlar Toplantısı, Sektörel Masa Toplantıları, Proje Sunumları, Faaliyet Sunumları ve ekonomiye katkı sağlayacak fikirler üzerine değerlendirmeler yapıldı.

MÜSİAD Muğla Şube Başkanı Nevzat Aykaç MÜSİAD Karaman ev sahipliğinde gerçekleştirilen GİK programının önemine değinerek, “Yılda 3-4 kez yaklaşık 75 ilden 500 ün üzerinde şube Başkan ve Başkan yardımcılarının katılımları ile gerçekleşen bu tür programlarda kaynaşmanın yoğun olduğu, aynı ve farklı sektörlerin buluşması ile de ticari kazanımların yaşandığı bu toplantılar MÜSİAD ailesi olarak bizler için önem arz etmektedir. Karaman’da yapılan bu 3 günlük programın ilk günü eş zamanlı başkanlar toplantısına katıldık, şubemiz çalışmaları hakkında bilgilendirme yaparak, taleplerimizi ilettik. İkinci günü sektörel masa toplantıları ile işlerimize katkı sağlayan görüşmeler yaptık, Ülke ve Dünya ekonomisini önümüzdeki yıllarda nelerin beklediğini; bu ekonomik ortam da ne tür bir strateji belirlemek gerektiğine yönelik istişarelerde bulunduk, üçüncü günü Genel Başkanımız Mahmut Asmalı ve Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerimizin yapmış oldukları değerlendirmeleri dinledik. Verimli geçen bu 3 günlük programı düzenleyen MÜSİAD Karaman şube başkanı Musa Akgül ve yönetimine misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. – MUĞLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x