Büyü Bahanesiyle Dolandırdı: Cinsel İlişkiyle Muskanın Etkisi Artıyormuş!

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na yapılan bir başvuru, büyü sebebiyle dolandırılan bir kadını ortaya çıkardı. İddiaya göre, kendini hoca olarak tanıtan Murat Algaç, ilişkiye girdiği kadını tehdit ederek dolandırdı.

52 yaşındaki H.S. isimli kadın, oğluyla sorunlar yaşadığı için kendini hoca olarak tanıtan 37 yaşındaki Murat Algaç isimli şahıstan yardım istedi.

Halk TV’de Dinçer Gökçe’nin haberine göre,Oğluna büyü yapılmış. Bu büyüyü ancak ben bozarım” diyen Algaç bir muska hazırlayacağını söyleyerek H. S.’den 20 bin TL aldı. H. S.’yi etkisi altına aldığını gören Algaç, yeni bir hamlede daha bulundu. Algaç H. S.’ye “Muskanın etkisinin artması için cinsel ilişkiye girmemiz gerekir” dedi. Algaç, kadını birlikte olmaya da ikna etti. Algaç, H. S. ile birlikte olduktan sonra bu kez “Artık sevgili olduk. Evlenmemiz gerekir” dedi.

Algaç, H. S.’ye “20 bin TL daha verebilirsen iyi olur. Borçlarımı ödeyeyim. Ondan sonra evleniriz” dedi. Algaç bir 20 bin TL daha aldıktan sonra sırra kadem bastı.

Sonrasında 52 yaşındaki kadına cinsel içerikli bir dizi mesaj ve fotoğraf gönderen Algaç, tehditlerine devam etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x